Po chrípkovej karanténe sme sa zdraví stretli na prímestskom tábore počas jarných prázdnin . V dobe od 27.februára do 2. marca 2017 sme spoločne 20 chlapci a dievčatá spolu s tetou Dankou a Majkou zažili príjemné chvíle pri hrách, zábave, cestovaní, tvorivej činnosti, ale aj..... Navštívili sme Kysuckú knižnici v Čadci , vieme už čo sú zrakové klamy, osviežili sme sa pri šantení vo vode na plavárni v Čadci.

Druhý deň sme sa „túlali“ Žilinou. Desiatovali sme po prehliadke výstavnej expozícii drotárstva v Budatínskom hrade, prechádzke Budatínskym parkom a pri sútoku rieky Kysuca a Váhu. Pešo sme sa presunuli do centra Žiliny. Vychádzka nám umožnila iný pohľad na mesto a prekrásny výhľad na okolitú prírodu. Radosť sme mali z filmového predstavenia Spievaj v kine v OC Mirage. Posledný deň bola zábava pre plavcov i neplavcov. V Dolnom Kubíne bolo naplánované šantenie v teplej vode, na tobogánoch a šmýkalkách. Výletu sme sa zúčastnili s viacerými členmi ZÚ CVČ.

Účastnícke listy a fotka z výletu nám pekné táborové chvíle budú dlho pripomínať.


jarný prímestský tábor jarný prímestský tábor jarný prímestský tábor jarný prímestský tábor jarný prímestský tábor jarný prímestský tábor